r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
Życzymy wspaniałych wakacji 25.06.2021

Życzymy wspaniałych wakacji

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!

    Za nami kolejny rok szkolny pełen wyzwań i nowych doświadczeń. Był to czas szczególny, gdy szkolne zajęcia przeniosły się z sal szkolnych do wirtualnej rzeczywistości. Na ten wyczekiwany i zasłużony czas letniego wypoczynku życzę wszystkim pięknej, słonecznej pogody, wspaniałych i bezpiecznych przygód wakacyjnych, a przede wszystkim życzę dużo zdrowia.                                                                                  Agnieszka Mazur
                                                                                    dyrektor szkoły

« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO