r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej 15.10.2018

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Nauczycielom oraz Pracownikom Administracji i Obsługi dziękując za codzienną pracę składam serdeczne życzenia: zdrowia, dalszych sukcesów i osiągnięć zawodowych, satysfakcji z pracy z dziećmi oraz pomyślności w życiu osobistym.


                                                                                                       Dyrektor szkoły – Anna WójcikŹródło fotografii: http://www.sp2.rejbb.pl/kwiaty-dla-nauczycieli.html

« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO