r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej 2020 13.10.2020

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej 2020

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim tym, którzy realizują i wspierają dzieło edukacji.

Jest to święto całej szkolnej społeczności: nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, uczniów i ich rodziców. W tym szczególnym dniu dziękuję wszystkim, którzy dziś i w przeszłości tworzyli i wspierali społeczność  naszej szkoły.

           Nauczycielom życzę wytrwałości w przekazywaniu wiedzy, niegasnącego zapału, satysfakcji z pracy oraz uznania i szacunku ze strony wychowanków.  Osobne życzenia kieruję w stronę Nauczycieli emerytów, którzy przez lata swojej pracy kształtowali młode pokolenie, życzę spokojnego i zasłużonego odpoczynku. Pracownikom administracji i obsługi życzę zadowolenia z wykonywanej pracy i  wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności.

Rodzicom życzę cierpliwości w motywowaniu dzieci, radości z każdego ich osiągnięcia. Uczniom życzę niesłabnącego zapału w zdobywaniu wiedzy i umiejętności.

A wszystkim życzę przede wszystkim bardzo dużo zdrowia i siły do mierzenia się z wyzwaniami obecnego, trudnego czasu epidemii.

 

                                                        Dyrektor Szkoły  Agnieszka Mazur

« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO