r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
Życzenia Świąteczne 2023 20.12.2023

Życzenia Świąteczne 2023

Gdy już zabłyśnie na niebie pierwsza gwiazda, zasiądziemy wspólnie do uroczystej kolacji.

      Gdy już zabłyśnie na niebie pierwsza gwiazda, zasiądziemy wspólnie do uroczystej kolacji. Zapomnimy o wzajemnych urazach, a dzieląc się opłatkiem będziemy życzyć sobie wszystkiego co najlepsze, ciesząc się, że jesteśmy razem, bardziej sobie bliscy niż w zwykłe dni. W tej atmosferze Wieczoru Wigilijnego uprzedzając spotkania w rodzinnym gronie pragniemy złożyć Wam życzenia: niech Nowonarodzony Chrystus obdarzy nas pokojem, miłością i obfitością łask. Niech Boże Narodzenia będzie w naszych domach, w naszych szkołach, wszędzie tam gdzie jest człowiek. Życzymy Wam, abyście odkryli w drugim człowieku obecność Chrystusa, byście z radością i prostotą dziecka świętowali narodziny Zbawiciela i niech to będą również wasze narodziny nowego człowieka. Błogosławionych Świąt!

« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO