r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
Życzenia od rodziców szóstoklasistów na zakończenie roku szkolnego 07.07.2016

Życzenia od rodziców szóstoklasistów na zakończenie roku szkolnego

Szanowna Pani Dyrektor, Pani Wychowawczyni, Drodzy Nauczyciele, Pracownicy obsługi, Członkowie Rady Rodziców.

Uczniowie klasy VI Szkoły Podstawowej im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie -nasze dzieci, spędziły w murach tej szkoły piękny czas, otoczone Państwa opieką i troską -dzisiaj kończą kolejny etap swojego życia na drodze ku samodzielności. To Państwo pomagali odkrywać, w czym są najlepsi, pokazywali jak są ważni i przekonywali, że mogą osiągnąć więcej niż sami się spodziewali. To tutaj uczyli się systematyczności i pracowitości, samodzielności, ale i współpracy oraz tego, że niczego nie da się osiągnąć bez wysiłku. Przyszły sukces naszych dzieci bez wątpienia będzie zasługą również Państwa.

Wszystkim Nauczycielom dziękujemy za pasję, cierpliwość i wytrwałość w przekazywaniu wiedzy, za to, że każdego dnia na nowo rozbudzali Państwo w tych młodych ludziach ciekawość świata, wprowadzali w krąg nowych, nieznanych spraw, wpajali postawę patriotyzmu, uznania dla tradycji. Chcemy dziś wyrazić swój szacunek i podziw dla Państwa pracy. Serdecznie dziękujemy Pani Wychowawczyni za stworzenie w klasie atmosfery bezpieczeństwa i wzajemnej życzliwości mimo tak różnorodnych temperamentów naszych dzieci, za wszystkie słowa pocieszenia w chwilach smutku, zachęty - kiedy było wyjątkowo ciężko i za kolejne szanse pokazujące im Pani wiarę w ich możliwości. Wdzięczni jesteśmy także pracownikom szkoły, dzięki którym nauka odbywała się w miłym, przyjemnym otoczeniu, za gotowość pomocy w każdej trudnej sytuacji, a członkom Rady Rodziców za urozmaicanie życia szkolnego i pomoc w organizowaniu imprez oraz uroczystości szkolnych. Kończąc, w imieniu wszystkich rodziców dzieci z klasy VI pragnę z całego serca podziękować Pani Dyrektor oraz wszystkim tutaj obecnym za trud włożony w wychowanie i edukację naszych dzieci, za dobrą radę, wsparcie, opiekę oraz wszelką pomoc.

« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO