r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
ZMIANY DLA RODZICÓW I UCZNIÓW - OD 19.10.2020 16.10.2020

ZMIANY DLA RODZICÓW I UCZNIÓW - OD 19.10.2020

Szanowni Państwo! Od 17 października 2020 r. powiat lubelski został włączony do strefy czerwonej.

Praca szkół podstawowych nie ulega zmianie, dalej pracujemy w systemie stacjonarnym. Przypominamy o konieczności przestrzegania przyjętych w szkole procedur.
Od poniedziałku 19.10.2020r. wprowadzona zostaje zmiana dotycząca wejścia rodziców na teren szkoły: rodzice proszeni są o odprowadzenie dzieci do drzwi szkoły i niewchodzenie do środka, zaś po zajęciach odbierają Państwo dzieci przy wejściu do szkoły nie wchodząc do budynku.

Zmiany dotyczą również dowożenia. Od 17 października w autobusie może być tylko tyle osób, ile wynosi 50%  miejsc siedzących. Z tego powodu musimy ograniczyć ilość dzieci i uczniów dowożonych.
Pod uwagę bierzemy odległość zamieszkania dziecka od szkoły.

Od 19.10.2020 (najbliższy poniedziałek) zawieszamy przystanki: Bogucin I kolonia, Bogucin- Podolanka, Bogucin- przystanek 
na drodze prowadzącej do kościoła w Garbowie. W poniedziałek drugi odwóz (klasy: VIII, VII, V) pozostaje tak, jak dotychczas. W czwartek drugi odwóz (klasy: VIII, VII, VI) zostaje zmieniony przez wyłączenie wymienionych przystanków. Uczniowie i dzieci wsiadający dotychczas na tych przystankach nie będą dowiezieni do szkoły szkolnym autobusem.
Informację o możliwości takiej sytuacji przekazali Państwu wychowawcy na zebraniu we wrześniu. Podjęta przez nas decyzja o ograniczeniu liczby dzieci dowożonych była bardzo trudna. Wymusiła ją na nas obecna sytuacja epidemiczna i wprowadzone zasady bezpieczeństwa. Jeśli będzie możliwość, będziemy wprowadzać inne rozwiązania tej sytuacji.

Zwracamy się też z prośbą do Rodziców:
Jeśli mają Państwo możliwość we własnym zakresie przywozić i odbierać dzieci, to proszę to nam zgłosić, abyśmy mogli zmodyfikować plan dowozów i odwozów.

Obecna sytuacja jest dynamiczna i bardzo trudna dla nas wszystkich. Jeśli pojawią się nowe zalecenia i zmiany dotyczące funkcjonowania naszej szkoły będziemy Państwa na bieżąco informować poprzez dziennik elektroniczny i stronę internetową szkoły.

                                                                                             

                                                                                              Z poważaniem

                                                                                            Dyrektor szkoły 

                                                                                            Agnieszka Mazur

« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO