r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
Zaproszenie dla uczniów do udziału w kursie e-learningowym realizowanym przez KRUS 26.10.2021

Zaproszenie dla uczniów do udziału w kursie e-learningowym realizowanym przez KRUS

KRUS informuje, że uczniowie naszej szkoły mogą jeszcze do 31 października 2021 r. ukończyć kurs e-learningowy pt. „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy” i tym samym wziąć udział w losowaniu hulajnóg. Celem działania jest promowanie wśród dzieci bezpiecznych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego. Narzędzie to w nowoczesnej formie przybliża dzieciom zagrożenia wypadkowe oraz uczy je prawidłowych zachowań podczas przebywania na terenie obejścia.
Regulamin i plakat są dostępne pod adresem:
https://cutt.ly/nRAJh45

« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO