r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
Zabawy ruchowe w przedszkolu 02.12.2020

Zabawy ruchowe w przedszkolu

Nieodłącznym elementem pobytu dzieci w przedszkolu są gry i zabawy ruchowe oraz zabawy muzyczne ze śpiewem.

 

    Zabawy te bardzo dobrze rozwijają poczucie rytmu u dzieci i wpływają na ich umuzykalnienie. Umożliwiają rozwijanie indywidualnych, twórczych zdolności dzieci oraz ich talentów. Ponadto, wpływają kojąco na poprawę nastroju, przyczyniają się do wyzwolenia pozytywnych emocji. Dzieci z oddziałów przedszkolnych zawsze chętnie angażują się we wszelkie zabawy i gry ruchowe organizowane przez wychowawców. Tak było i tym razem. Przedszkolaki śmiało prezentowały swoje umiejętności taneczne i wokalne, w rytm dziecięcych hitów. Aktywnie spędzony czas w przedszkolu podziałał na dzieci relaksacyjnie, odprężająco i zdecydowanie poprawił im nastrój.

« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO