r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
Zabawa andrzejkowa 2014 30.11.2014

Zabawa andrzejkowa 2014

25 listopada w naszej szkole odbyła sie zabawa andrzejkowa dla uczniów. Została ona zorganizowana przez Samorząd Uczniowski pod kierunkiem pani Doroty Sim-Popek. Zabawa rozpoczęła się o godzinie 1300 poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców, po którym rozpoczęły się wróżby andrzejkowe przygotowane przez uczniów klasy VI. Dużym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa, o czym świadczyła długa kolejka, która ustawiła się po losy. Wszyscy uczestnicy wspaniale bawili się przy dźwiękach muzyki, świetnie dobranej przez didżeja. Dziękujemy Pani Dyrektor i nauczycielom za zapewnienie uczniom bezpiecznej zabawy w miłej atmosferze. Szczególne słowa podziękowania kierujemy do Rodziców, którzy włożyli dużo trudu w przygotowanie wspaniałego poczęstunku.

« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO