r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
Wyróżnienie w konkursie KRUS 23.11.2020

Wyróżnienie w konkursie KRUS

Praca Kornelii - uczennicy klasy II została wyróżniona w I grupie wiekowej (klasy 0-3) w etapie regionalnym X Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci "BEZPIECZNIE NA WSI: NIE RYZYKUJESZ GDY ZWIERZĘTA ZNASZ I SZANUJESZ".

     Organizatorem konkursu jest Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Oddział Regionalny w Lublinie.
Zainteresowanie konkursem wśród naszych uczniów było, jak zawsze duże. Uczniowie wykonali ciekawe i staranne prace. Niestety, ze szkoły mogliśmy wytypować tylko 3 najlepsze prace w kategorii klas 1-3. Cieszymy się, że wśród wyróżnionych była nasza uczennica, ponieważ poziom konkursu był bardzo wysoki.  Serdecznie jej gratulujemy. Pozostałym uczniom również dziękujemy za wykonane prace i życzymy wytrwałości i cierpliwości oraz  zachęcamy do udziału w konkursie w następnej edycji. Ze względów epidemiologicznych nie odbyło się oficjalne wręczenie nagród zwycięzcom. Zostały one dostarczone do szkoły przez przedstawicieli KRUS. Upominki naszej laureatce wręczyła  dyrektor naszej szkoły- Pani Agnieszka Mazur.

« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO