r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
Wyniki rekrutacji na rok szkolny 2021/2022 19.03.2021

Wyniki rekrutacji na rok szkolny 2021/2022

   W imieniu Komisji Rekrutacyjnej informuję, że wszystkie dzieci, których rodzice złożyli wnioski o przyjęcie do Zespołu Wychowania Przedszkolnego, oddziałów przedszkolnych i klasy pierwszej na rok szkolny 2021/2022, zostały przyjęte do szkoły. Lista imienna znajduje się na tablicy informacyjnej w szkole.
Prosimy o potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia do oddziału przedszkolnego/szkoły podstawowej w formie pisemnego oświadczenia do dnia 31.03.2021r. Druki oświadczeń są dostępne do pobrania w sekretariacie szkoły lub poprzez kliknięcię w poniższe linki.

Pliki do pobrania:
potwiedzenie woli kl.1
potwierdzenie woli 5-latki
potwierdzenie woli ZWP

« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO