r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
Wyniki rekrutacji do naszej szkoły na rok 2024/2025 18.03.2024

Wyniki rekrutacji do naszej szkoły na rok 2024/2025

 

    W imieniu Komisji Rekrutacyjnej informuję, że wszystkie dzieci, których rodzice złożyli wnioski o przyjęcie do Zespołu Wychowania Przedszkolnego, oddziałów przedszkolnych i klasy pierwszej na rok szkolny 2024/2025, zostały przyjęte do szkoły. Lista imienna znajduje się na tablicy informacyjnej w szkole.

    Prosimy o potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia do oddziału przedszkolnego/szkoły podstawowej w formie pisemnego oświadczenia do dnia 25.03.202r. Druki oświadczeń są dostępne do pobrania w sekretariacie szkoły lub na stronie internetowej poniżej w załącznikach.

załączniki potwierdzenia woli przyjęcia: 

do oddziału 5-latków 
do oddziału 6-latków 
do klasy 1
do ZWP

« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO