r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
Wyjazd do Strefy Wysokich Lotów – parku trampolin 13.10.2017

Wyjazd do Strefy Wysokich Lotów – parku trampolin

Dnia 6 października uczniowie klasy VII w nagrodę bawili się w parku trampolin w Lublinie.

Klasa VII za osiągnięcie bardzo wysokich wyników w nauce na koniec roku szkolnego 2016/2017, otrzymała nagrodę w postaci wyjazdu do Lublina do Strefy Wysokich Lotów. Uczniowie uczestniczyli w specjalnych zajęciach wychowania fizycznego pod kierunkiem trenera. Ta świetna zabawa połączona z dużą dawką sportu dała możliwość nabycia dodatkowych umiejętności tj. nauki skakania, wykonywania salt i przeskoków, pokonywania toru przeszkód oraz innych podniebnych ewolucji. Program zajęć był dostosowany do wieku i poziomu umiejętności uczniów. Zwolnień z WF nie było.
Życzymy dalszych sukcesów oraz zachęcamy uczniów innych klas do zdobywania wiedzy na tak wysokim poziomie.

« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO