r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
Wycieczki przedszkolaków - spektakl "Jaś i Małgosia" oraz Dzień Dziecka 04.06.2018

Wycieczki przedszkolaków - spektakl "Jaś i Małgosia" oraz Dzień Dziecka

Dzień Dziecka
Nareszcie nadszedł upragniony przez wszystkich najmłodszych 1 czerwca -Dzień Dziecka. W tym dniu dzieci z oddziałów przedszkolnych brały udział w zajęciach ruchowych i zabawach integracyjnych prowadzonych przez animatorów. Było wiele konkursów z nagrodami oraz atrakcje, m.in. tyrolka, malowanie twarzy, trampoliny, huśtawki. Dużą frajdę sprawiło dzieciom samodzielne pieczenie kiełbasek oraz jedzenie hamburgerów. Animatorzy wykazali się dużą pomysłowością podczas przygotowywania zabaw dla najmłodszych.
Pogoda w tym dniu dopisała. Umorusani, opaleni, ale szczęśliwi i zadowoleni wróciliśmy do swoich domów.

Wyjazd na spektakl  „Jaś i Małgosia”.
W dniu 21 maja dzieci z oddziałów przedszkolnych wybrały się na wycieczkę do Lublina. W sali teatralnej Uniwersytetu Przyrodniczego dzieci miały możliwość obejrzeć  przedstawienie  pt. „Jaś i Małgosia”.  Przedszkolaki przeniosły się na chwilę do świata baśni. Z zachwytem podziwiały piękne stroje, bajkową scenerię. Dzieci aktywnie brały udział w przedstawieniu odpowiadając na  pytania aktorów i śpiewając piosenkę z Jasiem i Małgosią. Wszystkim bardzo podobała się Czarownica, która ostatecznie okazała się pracownicą fabryki cukierków, zaś domek z piernika był produktem przeznaczonym na eksport za granicę.
Dzieci jeszcze w drodze powrotnej do domu żywo dyskutowały na temat spektaklu.
To było niezapomniane przeżycie!

« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO