r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
Wiosna z poezją 27.04.2017

Wiosna z poezją

Dzień 26 kwietnia wzbudził niemałe emocje wśród uczniów, którzy przejawiają talenty recytatorskie. A to za sprawą XXIV Gminnego Konkursu Recytatorskiego „Kolorowy Balonik” w Leścach.

Z naszej szkoły do udziału w tym konkursie zakwalifikowali się: Amelka Grzywacz – kl. I, Julka Bieniek oraz Mikołaj Skałecki z kl. II, Lenka Szlachetka – kl. III, Martynka Usarek i Kasia Pomorska        z kl. IV oraz Dominika Małyska z kl. V.
Poziom konkursu był wysoki i dość wyrównany. Wszyscy uczestnicy z wielkim zaangażowaniem prezentowali swoje utwory. Jury miało duży problem, żeby wyłonić najlepszych.                                                                                                                                                    Wśród nominowanych do XXXVI Małego Konkursu Recytatorskiego w Lublinie znalazł się nasz uczeń – Mikołaj Skałecki z wierszem „Żuraw i czapla” aut. Jana Brzechwy.
Zwycięzcy gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłości.

24.05.2017
Ciąg dalszy „Kolorowego Balonika”. Życzenia się spełniają i tak oto Mikołaj Skałecki uczeń klasy II zdobył wyróżnienie w „Małym Konkursie Recytatorskim” w Lublinie z wierszem Jana Brzechwy „Żuraw i czapla”. Za rok życzymy mu jeszcze większych sukcesów.

Gratulujemy

Kolorowy Balonik 2017

mikolaj-s_3c4d3.jpg
« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO