r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
To już VII Gminna Spartakiada Klas Młodszych! 20.03.2019

To już VII Gminna Spartakiada Klas Młodszych!

Dnia 28 lutego 2019r już po raz siódmy zaprosiliśmy uczniów klas I-III ze Szkół Podstawowych na Gminną Spartakiadę Klas Młodszych.

Dnia 28 lutego 2019r już po raz siódmy zaprosiliśmy uczniów klas I-III ze Szkół Podstawowych na Gminną Spartakiadę Klas Młodszych. Tym razem drużyny rywalizowały na naszej nowej sali gimnastycznej.

Uroczystego otwarcia zawodów dokonał wójt Gminy Kazimierz Firlej. W zawodach wystąpiły 4 drużyny z: Przybysławic, Woli Przybysławskiej, Garbowa i Bogucina. Jak co roku, drużyny rywalizowały ze sobą w 10 konkurencjach o puchar Wójta Gminy Garbów, m.in.: biegu sztafetowym,  biegu z woreczkami na głowie, slalomie z toczeniem piłek uni-hokeja, torze przeszkód, wyścigach w workach, skokach na piłce, wyścigach ze skakanką.  Pokonywaniu przeszkód i wykonywaniu kolejnych zadań towarzyszył doping i wspaniały nastrój wszystkich uczestników. Nad przebiegiem Spartakiady czuwała pani sędzia Marlena Kwiecień.

Po zaciekłej rywalizacji, puchar przypadł w tym roku drużynie z Przybysławic. Wszyscy uczestnicy zostali udekorowani medalami, co z pewnością zachęci do rywalizacji w przyszłości.

Utracone kalorie zawodnikom uzupełnił poczęstunek- pyszny pączek! Nie  mogło go w tym dniu zabraknąć w związku z tym, że to był tłusty czwartek. 

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy za rok.

« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO