r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
Szkoła kibicuje MKS Lublin 23.03.2023

Szkoła kibicuje MKS Lublin

Uczniowie naszej szkoły od dłuższego czasu systematycznie kibicują lubelskiej drużynie piłki ręcznej MKS.

   Wyjazdy na mecze cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród dzieci, ale także rodziców. Na uczniów często czeka miła niespodzianka od sponsorów klubu oraz możliwość zrobienia sobie zdjęcia i zdobycia autografu. Ogromne emocje towarzyszyły uczniom podczas wyprowadzania zawodniczek na płytę boiska w czasie prezentacji.

W ramach propagowania sportu i pozytywnych wzorów wśród młodzieży zaprosiliśmy i mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole trzy zawodniczki tej drużyny: Oktawię Płomińską, Romanę Roszak oraz Adrijanę Tatar. Uczniowie mieli możliwość bliższego poznania piłkarek poprzez zadawanie różnych, ciekawych pytań. Następnie dziewczyny przeprowadziły trening z uczniami z kl. III-VI, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Bardzo dziękujemy za odwiedziny tak sympatycznych i niesamowitych dziewczyn i liczymy na dalszą pozytywną współpracę. Życzymy dużych sukcesów sportowych.

                                                                                      Marlena Kwiecień

« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO