r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
Sukcesy sportowe w mini siatkówce 16.01.2015

Sukcesy sportowe w mini siatkówce

Gminne i międzygminne zawody sportowe w mini siatkówce „3” i „4” chłopców i dziewcząt.

8 stycznia uczniowie reprezentowali naszą szkołę na gminnych zawodach sportowych w mini siatkówce, które odbyły się w Garbowie. Uczniowie rozgrywali mecze w czterech kategoriach.
W kategorii „4” chłopcy zajęli I miejsce, natomiast dziewczynki II miejsce, w kategorii „3” dziewczęta
I miejsce, a chłopcy II miejsce. Reprezentanci szkoły, którzy zajęli  I miejsca w swoich kategoriach awansowali na zawody międzygminne , które odbyły się 12 stycznia w Ciecierzynie. Tam po rozegraniu meczy zawodnicy naszej szkoły w obydwu kategoriach zajęli II miejsca. A byli to: kategoria „4” chłopców: A. Struski, P. Sim, P. Kamiński, D. Łuczycki, K. Pietrak, Sz. Marczak, Ł. Rozwadowski oraz A. Rybkowski z klasy IV; kategoria „3” dziewcząt: K. Salamandra, P. Kubacka, A. Kowalczyk, K. Wójcik, K. Skwarek, J. Salamandra.

« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO