r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
Stypendia dla zdolnych uczniów 11.06.2024

Stypendia dla zdolnych uczniów

Informujemy, że w dniach od 21 czerwca do 12 lipca 2024r. będzie prowadzony nabór wniosków o przyznanie stypendiów w ramach programów stypendialnych „Lubelskie wspiera uzdolnionych 2024-2025” oraz „Lubelska kuźnia talentów 2024-2025”.

Celem wymienionych programów jest przede wszystkim finansowe wsparcie uzdolnionych, pracowitych uczniów znajdujących się w niekorzystnej sytuacji społeczno-ekonomicznej. O stypendium mogą ubiegać się uczniowie szkół podstawowych (klasy V-VIII), liceów ogólnokształcących (klasyl-IV) oraz uczniowie szkół zawodowych, techników, szkół branżowych  I i II stopnia, szkół artystycznych i szkół policealnych.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami na temat wysokości stypendiów i warunków, jakie trzeba spełnić. Wszelkie informacje można znaleźć na stronach:

https://www.lubelskie.pl/kultura/stypendia/stypendia-uczniowskie/lubelskie-wspiera-uzdolnionych/ 

oraz

https://www.lubelskie.pl/kultura/stypendia/stypendia-uczniowskie/lubelska-kuznia-talentow/

« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO