r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
Ślubowanie klas pierwszych 2014r. 29.10.2014

Ślubowanie klas pierwszych 2014r.

14 października 2014 roku dzieci z klas pierwszych zostały uroczyście przyjęte do grona uczniów Szkoły Podstawowej im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie.

W obecności Pani Dyrektor, Pana Wójta, rodziców, nauczycieli oraz starszych kolegów maluchy zdobywały odznaki czterech krain pomyślnie przechodząc postawione przed nimi zadania i mogły złożyć  uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły. Pani Dyrektor dokonała aktu pasowania, a Pan Wójt wręczył pamiątkowe dyplomy.  Kiedy opadły już emocje związane z występem przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcia i przygotowane przez rodziców oraz Radę Rodziców upominki dla pierwszoklasistów, którzy  w tym roku stanowią liczną grupę 29 uczniów. Uroczystość zakończyła się uczestnictwem dzieci w warsztatach tanecznych. 

Nowo przyjętym uczniom życzymy wielu sukcesów.
« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO