r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
PRZEDSZKOLAKI W „RANCZO ARKA” 24.06.2015

PRZEDSZKOLAKI W „RANCZO ARKA”

10 czerwca najmłodsi z naszej szkoły: 3,4,5-latki wraz z rówieśnikami z Woli Przybysławskiej wybrali się na wycieczkę integracyjną do „Rancza Arka” w Sernikach. Czekało tam na nich wiele atrakcji: oglądanie egzotycznych i rodzimych zwierząt z przewodnikiem, przejażdżka gąsienicą, jazda gokartami, skoki i zjazdy w dmuchanym zamku oraz zabawy na placu zabaw. Uwagę dzieci przykuła czarna łabędzica, która dostojnie prezentowała się na tafli wody w parze z białym łabędziem. Również dłużej zatrzymaliśmy się przy zagrodzie renifera Rudolfa, ciągle biegającego po swoim terytorium. Niestety,  nie było Mikołaja!  Wiele emocji dostarczyła dzieciom przejażdżka kolorową ciuchcią, która pokonywała dłuższą trasę, gdy dzieci głośno śpiewały. Tym sposobem udało im się przejechać aż dziewięć okrążeń! Pobyt zakończyliśmy zabawą przy ognisku połączoną z pieczeniem kiełbasek. Czynny wypoczynek i wspólne zabawy na świeżym powietrzu tak zmęczyły dzieci, że w drodze powrotnej niektóre ucięły sobie drzemkę….

« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO