r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
Przedstawienie "O smoku, który pękł tego roku" 05.03.2020

Przedstawienie "O smoku, który pękł tego roku"

24 lutego 2020 r. dzieci z oddziałów przedszkolnych obejrzały bajkę,,O smoku,który pękł tego roku” w wykonaniu Teatrzyku Pierwszego Kontaktu z Lublina.

To zabawna historia oparta na kanwie legendy o Smoku Wawelskim. Dużo humoru, taniec z dziećmi, barwne kostiumy i scenografia to atuty tego spektaklu. A czego dowiadujemy się z przedstawienia? Przede wszystkim tego, że aby wyjść z kłopotów, lepiej  używać oręża  rozumu niż siły.
Wspólnie spędzone chwile z teatrem są dla nas okazją do wspaniałej emocjonalnej przygody i podróży do świata baśni i bajek. Uczą również kultury odbioru tej formy artystycznego wyrazu. Spotkania z teatrem są dla wszystkich przedszkolaków bardzo ważne, dlatego dość często jesteśmy odbiorcami tej formy przekazu żywego słowa.

Teatrzyk

Opis galerii

teatrzyk-3_14911.jpg teatrzyk-2_e2db4.jpg teatrzyk-1_40960.jpg
« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO