r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
Powrót do szkoły i zimowe szaleństwa 21.01.2021

Powrót do szkoły i zimowe szaleństwa

Uczniowie z klas I-III wrócili do nauki stacjonarnej w szkole.

    Radości ze spotkania z kolegami i szkołą nie było końca, choć nadal należy zachowywać dystans zgodnie z reżimem sanitarnym. Powrót do szkoły zbiegł się w czasie z opadami śniegu, więc nie tracąc ani dnia,uczniowie z naszej szkoły korzystali z uroków zimy. Dzięki wsparciu rodziców dzieci mogły pojeździć na sankach, lepiły bałwana, budowały igloo oraz z zachowaniem bezpieczeństwa rzucały się śnieżkami.
Cieszymy się, że „Pani Zima” pozwoliła w tym roku choć przez chwilę dać dzieciom trochę radości i ruchu podczas śnieżnych zabaw.

« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO