r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
Podziękowanie za dary dla uchodźców z Ukrainy 13.03.2022

Podziękowanie za dary dla uchodźców z Ukrainy

Od 24.02.2022 trwa atak Rosji na Ukrainę. W Polsce jest już prawie 1,7 miliona uchodźców – głównie kobiet i dzieci. 28 lutego rozpoczęliśmy w naszej szkole zbiórkę darów. Zbieramy ubrania, buty, środki chemiczne i higieniczne oraz produkty spożywcze. Pierwsza partia darów trafiła do ukraińskich rodzin z dziećmi niepełnosprawnymi, które przebywają w bursie przy ul. Pogodnej w Lublinie. Obecnie dary są sukcesywnie dostarczane do MOP-u w Markuszowie, gdzie są rozdzielane potrzebującym uchodźcom z Ukrainy. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom i zachęcamy do dalszego wsparcia.

Wolontariat i Samorząd Uczniowski

« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO