r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
Pasowanie pierwszoklasistów na czytelników 13.11.2019

Pasowanie pierwszoklasistów na czytelników

W czwartek 7 listopada 2019 r. uczniowie klasy pierwszej zostali pasowani na czytelników szkolnej biblioteki.

Pani bibliotekarka przedstawiła dzieciom regulamin biblioteki. W obecności pani dyrektor pierwszoklasiści wykazali się dużą wiedzą na temat sposobu wypożyczania i dbania o książki. Dzieci chętnie opowiadały o tym, jak należy zachowywać się w czytelni i postępować z wypożyczoną lekturą. Pani dyrektor oraz pani bibliotekarka zgodnie mianowały uczniów klasy pierwszej na pełnoprawnych czytelników szkolnej biblioteki, a na  pamiątkę wręczyły im drobne upominki. Następnie dzieci z radością  wypożyczyły interesującą ich literaturę. Mamy nadzieję, że zapał, z jakim pierwszoklasiści chcą korzystać z wypożyczalni, będzie towarzyszył im przez cały pobyt w szkole i w całym życiu. 

« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO