r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
Niech żyje nam Babcia z Dziadkiem! 14.02.2020

Niech żyje nam Babcia z Dziadkiem!

Jak co roku w naszej szkole zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

    Dnia 7 lutego dzieci zaprosiły do szkoły swoje ukochane babcie i dziadków. Na wstępie pani dyrektor Agnieszka Mazur przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami. Dzieci przygotowały specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. To był wyjątkowy dzień pełen uśmiechu, radości i wzruszeń.
Po części oficjalnej dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki. A na koniec rodzice przygotowali dla gości słodki poczęstunek w postaci ciasta, kawy i herbaty. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO