r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
Niech od Bałtyku aż do stóp Tatr – Babcie i Dziadkowie żyją nam 100 lat 12.02.2017

Niech od Bałtyku aż do stóp Tatr – Babcie i Dziadkowie żyją nam 100 lat

    Mimo, że wokół mamy zimę pełną chłodu i śniegu, są takie dwa dni, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu. Jest to Święto naszych kochanych Babć i Dziadków. W naszej szkole uroczystość im poświecona na stałe wpisana jest w repertuar imprez szkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły – pełen uśmiechów, wzruszeń i radości. W tym roku w naszej szkole uroczystość ta odbyła się 8 lutego.
    Na wstępie, wszystkich licznie przybyłych gości ciepłymi słowami przywitała P. Dyrektor składając im jednocześnie serdeczne życzenia. Na odświętnie udekorowanej scenie wnuczęta z kolejnych klas przedstawiały przygotowany przez siebie program. Były to czasem zabawne, a czasem wzruszające wiersze, piosenki i scenki oraz pokazy tańców tradycyjnych i nowoczesnych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście z radością odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Sądząc po gromkich brawach występy wszystkim się podobały. Następnie dzieci obdarowały swoich ukochanych gości własnoręcznie przygotowanymi upominkami i laurkami. Po części artystycznej Babcie i Dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przy kawie i herbacie przygotowany przez rodziców. Spotkanie upłynęło w bardzo miłej i serdecznej atmosferze.

Organizatorzy

« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO