r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
Nauczyciel na medal 07.04.2023

Nauczyciel na medal

W Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbyła się niedawno uroczysta wojewódzka gala ogólnopolskiego Plebiscytu Edukacyjnego 2022.

   W Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbyła się niedawno uroczysta wojewódzka gala ogólnopolskiego Plebiscytu Edukacyjnego 2022. Organizatorprzedsięwzięcia - “Kurier Lubelski”- nagrodził najbardziej kreatywnych i charyzmatycznych nauczycieli.  

W kategorii “Nauczyciel przedszkola” na szczeblu powiatowym I miejsce zajęła nauczycielka z naszej szkoły - pani Agnieszka Leszek. To wychowawczyni z pasją, pełna ciepła, serdeczności i cierpliwości do najmłodszych dzieci. Cieszy się wielkim autorytetem i sympatią zarówno wśród uczniów, jak i rodziców. Zawsze niezwykle angażuje się w działania przedszkola, z wielkim sercem i życzliwością traktuje swoich podopiecznych.Dzięki jej pracy dzieci są dobrze przygotowane, aby stać się wyjątkowymi uczniami naszej szkoły. 

Wszyscy jesteśmy dumni z Pani sukcesu. Serdeczne gratulacje, Pani Agnieszko!  

 
« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO