r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
20.06.2018

Mistrzowie sportu na kolejnej spartakiadzie w Bogucinie

13 czerwca na boisku BKS w Bogucinie odbyła się VI Gminna Spartakiada Klas Młodszych.

      Do zawodów przystąpiły cztery drużyny z terenu gminy Garbów: SP Wola Przybysławska, SP Garbów, SP Przybysławice i SP Bogucin. Drużyny rywalizowały w 10 konkurencjach sprawdzających szybkość, zwinność i koordynację ruchową. Wszyscy zawodnicy z wielkim zaangażowaniem podjęli wspólny wysiłek walcząc o Puchar Wójta Gminy.  Rywalizacja była wyrównana. Wszyscy przestrzegali zasad fair play. Po podsumowaniu wszystkich punktów okazało się, że dwie drużyny z Garbowa i Bogucina zdobyły taką samą liczbę punktów. Ostatecznie w dogrywce wygrała drużyna  SP z Garbowa, drugie miejsce SP z Bogucina, trzecie miejsce SP z Przybysławic; czwarte miejsce SP z Woli Przybysławskiej. Wszyscy zawodnicy zostali udekorowani medalami, a zwycięski puchar pojechał do Garbowa.

« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO