r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
Mechanizm ,,Dalsze tymczasowe wsparcie producentów owoców i warzyw” 01.04.2015

Mechanizm ,,Dalsze tymczasowe wsparcie producentów owoców i warzyw”

Pozytywna ocena wniosku przez Prezesa Agencji Rynku Rolnego

Nasza szkoła uzyskała uprawnienie do bezpłatnego otrzymywania owoców/warzyw od działających na lokalnym rynku producentów uczestniczących w mechanizmie „Dalsze tymczasowe wsparcie producentów owoców i warzyw”. W ramach bezpłatnej dystrybucji będą dostarczane jabłka, które przeznaczone są dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Pierwsza dostawa obejmująca 1,5 t za nami. Kolejną zaplanowano w II połowie kwietnia i to jeszcze nie koniec.
Zachęcamy innych do składania wniosków.

,,Agencja Rynku Rolnego informuje, iż w odbiorze  owoców i warzyw przeznaczonych na bezpłatną dystrybucję mogą uczestniczyć zarówno organizacje charytatywne jak i inne organizacje: szkoły, domy dziecka, placówki wychowawcze, przedszkola, obozy dla dzieci.”
« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO