r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
List otwarty-podziękowanie 24.11.2014

List otwarty-podziękowanie

Bogucin, dnia 22.11.2014r.

LIST OTWARTY – PODZIĘKOWANIE

DLA WŁADZ STAROSTWA POWIATOWEGO W LUBLINIE
ORAZ URZĘDU GMINY W GARBOWIE

     Mieszkańcy Bogucina oraz społeczność szkolna Szkoły Podstawowej im. W. Chotomskiej w Bogucinie, składają serdeczne podziękowania za podjęte działania na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego w miejscowości Bogucin.
    Dziękujemy za to, że wsparliście nas  Państwo  w naszych dążeniach i oczekiwaniach w zakresie proponowanych rozwiązań, które  dają nam poczucie bezpieczeństwa i ułatwiają codzienne funkcjonowanie jako uczestnikom ruchu ulicznego.
    Ostatnie działania: budowa chodnika dla pieszych przy drodze wiodącej    przez naszą wioskę, wykonanie przejść dla pieszych, parkingi w okolicy szkoły i boiska sportowego,  zatoczka autobusowa, dobre oznakowanie, zainstalowanie świateł ostrzegawczych -  to dla nas bezcenny dar, który będzie służył wszystkim uczestnikom przemieszczającym się przez naszą miejscowość – nam wszystkim.

DZIĘKUJEMY

 

w imieniu mieszkańców Bogucina:
Sołtys wsi Bogucin – Aneta Wolińska
Radna Gminy Garbów – Lidia Michoń
w imieniu społeczności szkolnej:  Dyrektor Szkoły- Anna Wójcik

« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO