r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
„ Kopciuszek” w Teatrze Muzycznym 21.06.2019

„ Kopciuszek” w Teatrze Muzycznym

12 czerwca przedszkolaki oglądały przedstawienie pt. „ Kopciuszek” w Teatrze Muzycznym w Lublinie.

Dla niektórych była to pierwsza wizyta w tym teatrze. Dzieci z zaciekawieniem śledziły losy bohaterów,  słuchały piosenek i muzyki  granej  na żywo. W czasie przerwy miały możliwość obejrzeć instrumenty, na których muzycy akompaniowali aktorom. Dzieci bardzo przeżywały wydarzenia rozgrywające się na scenie, chętnie poruszały się w rytm muzyki i nie szczędziły swoich braw. Po powrocie niektórzy mówili, że zakochali się w tym teatrze.

W Teatrze Muzycznym

p1080473_b2566.jpg p1080472_22ea9.jpg
« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO