r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
Kontynuacja projektu ,,Umiem pływać” dla kolejnej grupy uczniów 14.02.2015

Kontynuacja projektu ,,Umiem pływać” dla kolejnej grupy uczniów

Kolejna grupa uczniów ćwiczy umiejętność pływania w Centrum Sportowo- Rekreacyjnym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Po raz drugi w roku szkolnym 2014/2015 nasza szkoła uczestniczy w projekcie powszechnej nauki pływania. Tym razem wsparciem objęci zostali uczniowie dwóch klas pierwszych oraz klasa druga. Środki finansowe przeznaczone na realizację projektu pochodzą  z Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów w ramach działania „Wspieranie przedsięwzięć w zakresie upowszechniania sportu dzieci i młodzieży” Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Gminy Garbów.

« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO