r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
Konkurs Kolorowy Balonik 2022 07.06.2022

Konkurs Kolorowy Balonik 2022

Uczniowie z naszej szkoły zostali jednymi z laureatów 41. Małego Konkursu Recytatorskiego- Eliminacji Gminnych „Kolorowy Balonik”

Uczniowie z klas I-VIII naszej szkoły wzięli udział w Konkursie Recytatorskim „Kolorowy Balonik” organizowanym w Szkole Podstawowej im. Zofii Trzcińskiej- Kamińskiej w Leścach. Wraz z innymi dziećmi ze szkół naszej gminy prezentowali wybrane wiersze. Uczestnicy starali się jak najlepiej oddać charakter i nastrój utworów, jednak wszyscy nie mogli przejść do następnego etapu. W każdej kategorii przyznano po 2 nominacje do konkursu powiatowego. Troje uczniów z naszej szkoły zdobyło uznanie jury. W kategorii klas I-III laureatką została - Amelia Kapica z klasy 3, w kategorii klas VII- VIII – Mikołaj Skałecki z klasy 7 oraz Martyna Wolak z klasy 8. Wszyscy wyróżnieni wzięli udział w powiatowym Konkursie Recytatorskim w Dzielnicowym Domu Kultury SM „Czechów” w Lublinie. Przeżycia i zdobyte doświadczenia na pewno wzbogacą warsztat pracy naszych uczniów. Gratulujemy odniesionych sukcesów i życzymy dalszego rozwijania talentów.

« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO