r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
Komunikat dotyczący zmian 23.04.2021

Komunikat dotyczący zmian

Od poniedziałku, 26 kwietnia 2021 roku, uczniowie z klas I-III szkół podstawowych będą mieli zajęcia w trybie hybrydowym, z pozostałych klas nadal będą uczyć się zdalnie.

Szanowni Państwo!

  Od poniedziałku, 26 kwietnia 2021 roku, uczniowie z klas I-III szkół podstawowych będą mieli zajęcia w trybie hybrydowym, z pozostałych klas nadal będą uczyć się zdalnie. Oddziały przedszkolne funkcjonują  bez zmian.
   Dla uczniów klas I-III zajęcia będą się odbywały hybrydowo, każda klasa część zajęć będzie mieć stacjonarnie w szkole a część zdalnie. Każda klasa będzie uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych w określonym dniu tygodnia według dotychczasowego planu zajęć. Harmonogram i szczegóły przekażą wychowawcy w dzienniku elektronicznym.

« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO