r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
Klasa IV i V również na wycieczce. 05.06.2019

Klasa IV i V również na wycieczce.

Sandomierz zachwyca wszystkich..

17.06.2019 klasy IV oraz V były na wycieczce do Sandomierza. Celem wycieczki było poznanie unikalnej architektury położonego na wiślanej skarpie miasta oraz przygotowanie uczniów do świadomego uczestnictwa w życiu kulturalnym i społecznym. W czasie wycieczki zwiedziliśmy Rynek w Sandomierzu, Bramę Opatowską i Kościół Św. Jakuba. Kolejną atrakcją była trasa podziemna, rejs statkiem po Wiśle oraz spacer Wąwozem Królowej Jadwigi. Ciekawym doświadczeniem była wizyta w Zbrojowni Rycerskiej. Na zakończenie mieliśmy okazję przespacerować się po Górach Pieprzowych. Oczywiście nie zabrakło też czasu na lody i zakup pamiątek. Wycieczka z pewnością dostarczyła wiele wartościowych informacji i niezapomnianych wrażeń.

« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO