r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
‘’Jasełka, Jasełka, zielona jodełka.’’ 19.12.2014

‘’Jasełka, Jasełka, zielona jodełka.’’

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia w dniu 19 grudnia w naszej szkole odbył się uroczysty apel.

W świąteczną atmosferę wprowadziły nas Jasełka. Uczniowie przedstawili historię Bożego Narodzenia przeplataną kolędami. Miło nam było gościć księdza proboszcza Zenona Małyszka, pana Wójta Kazimierza Firleja, przedstawicieli Rady Rodziców, pracowników szkoły i emerytów. Po obejrzeniu przedstawienia, wszyscy przełamali się opłatkiem składając sobie świąteczne i noworoczne życzenia.

« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO