r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
III GMINNA SPARTAKIADA KLAS MŁODSZYCH 24.06.2015

III GMINNA SPARTAKIADA KLAS MŁODSZYCH

Dnia 17 czerwca 2015r.  na boisku naszej  szkoły odbyła się III Gminna Spartakiada Klas Młodszych o puchar Wójta Gminy. Celem zawodów jest propagowanie aktywnej formy spędzania czasu wolnego, rozwijanie sprawności fizycznej, możliwość współzawodnictwa sportowego oraz wspólna zabawa i integracja dzieci z różnych szkół. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: wójt Gminy Garbów pan Kazimierz Firlej, przewodnicząca Rady Rodziców pani Lidia Michoń. W zawodach  wzięły udział cztery reprezentacje ze szkół z Garbowa, Woli Przybysławskiej, Przybysławic i Bogucina. Uczniowie startowali w 9 konkurencjach, m.in. w biegu na nartach letnich, torze przeszkód, biegu w workach. Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek sportowych czuwał sędzia pan Kamil Woliński.
Wszystkie konkurencje były punktowane i zostały przyznane miejsca:
I miejsce SP Garbów ( 25 pkt.), puchar Wójta Gminy Garbów i złoty medal,
II miejsce SP Bogucin (24 pkt.), srebrny medal,
III miejsce SP Przybysławice (23 pkt.), brązowy medal,
IV miejsce SP Wola Przybysławska (18 pkt.), brązowy medal z Victorią.
Każdy  z zespołów został doceniony i nagrodzony.
Dziękujemy panu Wójtowi Gminy Garbów  i Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej za wsparcie inicjatywy, uczniom za udział w Spartakiadzie, nauczycielom za trud przygotowania. Zapraszamy za rok!

« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO