r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
Film "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" 11.12.2016

Film "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć"

Z okazji mikołajek uczniowie klas starszych oglądali film "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć".

Niepozorna, stara walizka może kryć w swoim wnętrzu fantastyczny świat baśniowych zwierząt. Przekonaliśmy się o tym 5 grudnia oglądając w  lubelskim Multikinie film „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”.  Akcja  toczy się w Nowym Jorku siedemdziesiąt lat przed pierwszą częścią „Harry'ego Pottera", a bohaterem opowieści jest Newt Scamander – autor książki, którą czarodziej z piorunem na czole czytał w szkole. Efekty 3D sprawiły, że czuliśmy się uczestnikami fantastycznego świata. Źródło fot.: WWW.filmweb.pl

« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO