r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
Dzień Mamy i Taty w szkole! 30.05.2016

Dzień Mamy i Taty w szkole!

„Słowo miłość za Wasze troski, słowo wdzięczność za Wasz trud!”

W dniu 25 maja 2016r. odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Uczniowie poprzez recytację wierszy i popisy wokalno- taneczne chcieli wyrazić miłość i wdzięczność swoim rodzicom, za trud i poświęcenie wkładane każdego dnia w ich wychowanie. Naszą uroczystość wzbogaciły występy uczniów uczestniczących w zajęciach tanecznych Ogólnopolskiej Szkółki Tańca I Dobrych Manier oraz zespół ludowy „Bogutki”. W atmosferze radości i wzruszenia uczniowie złożyli rodzicom piękne życzenia prosząc, by jak najdłużej byli dla nich wzorem i przewodnikami w trudnej drodze życia. Na zakończenie dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane upominki i nagrodzili ich całusami. Spotkanie kontynuowano przy słodkim poczęstunku.
Uroczystość przebiegała w miłej i ciepłej atmosferze, i na pewno na długo zapadnie w pamięci uczniów i rodziców. Dla takich chwil aż miło czekać cały rok na to wyjątkowe święto.

« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO