r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
Dzień Mamy i Taty 2018 03.06.2018

Dzień Mamy i Taty 2018

W piątek 25 maja w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Mamy i Taty.

To święto, jak co roku, obchodziliśmy bardzo uroczyście. W licznym gronie rodziców naszych przedszkolaków i uczniów klas I-III podziwialiśmy występy dzieci. Uczniowie zaprezentowali montaż słowno-muzyczny zawierający wiersze, piosenki, tańce, układy gimnastyczne oraz grę na instrumentach dla kochanych rodziców. Po części artystycznej dzieci wręczyły rodzicom prezenty, które same wykonały. Następnie rodzice mogli spędzić miłe chwile przy kawie, herbacie oraz pysznych ciastach.

« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO