r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
Dzień Dziecka w oddziałach przedszkolnych 21.06.2019

Dzień Dziecka w oddziałach przedszkolnych

Oddziały przedszkolne naszej szkoły dzień Dziecka spędzały na świeżym powietrzu w miejscowości Wysokie. Kilka godzin upłynęło dzieciom na wesołych zabawach integracyjnych, zabawach ze śpiewem oraz grach i konkursach. Największym powodzeniem cieszyło się chyba zjeżdżanie po linie, na  której sprawdzały swoją odwagę. Kiełbaska upieczona samodzielnie lub z niewielką pomocą pań smakowała wybornie w zielonej scenerii. Natomiast hamburgery  były uwieńczeniem miło spędzonego dnia. Dzieci opalone i radosne wróciły do swoich domów. 

« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO