r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
Dzień Chłopaka 2017 10.10.2017

Dzień Chłopaka 2017

W środę 04.10.2017 uczniowie naszej szkoły uroczyście obchodzili Dzień Chłopaka.

 Z tej okazji odbył się konkurs „Mam talent boys”, w ramach którego chłopcy mieli okazję zaprezentować swoje talenty. W konkursie wzięli udział przedstawiciele z każdej klasy. Prezentowali umiejętności sportowe, taneczne, aktorskie oraz plastyczne, a ich wysiłki oceniane były przez jury. Najwyższe noty i największy aplauz publiczności oraz tytuł zwycięscy pierwszej edycji konkursu otrzymał uczeń klasy VI-  Sebastian Kubacki, za świetnie wykonany taniec indywidualny. Atrakcyjne nagrody otrzymali również zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca – Bartek Kłos z klasy IV i Mikołaj Skałecki, uczeń klasy III.
Gratulujemy! Uwieńczeniem obchodów Dnia Chłopaka była dyskoteka zorganizowana przez Samorząd Uczniowski.
W związku z dużym zainteresowaniem konkursem, przy okazji Dnia Kobiet planujemy drugą edycję.
Dziewczyny szykujcie występy :)

SU

« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO