r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
Dzień Chłopaka 2016 21.10.2016

Dzień Chłopaka 2016

29 września w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Chłopaka

Dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego zorganizowały z tej okazji dyskotekę, a także konkursy, w których m.in. wybrani chłopcy z klas III-VI: Bartek, Bartek, Norbert i Maciek musieli rozpoznać smaki i zapachy z zawiązanymi oczami, zapleść warkocz koleżance z klasy, a także zaprezentować się w stroju przygotowanym specjalnie dla nich. Każda konkurencja była oceniana przez jury i na koniec został wyłoniony najfajniejszy chłopak  w szkole. W roku szkolnym 2016/2017 został nim uczeń klasy VI - Maciej Zarzeka. Wszyscy uczestnicy konkursów dostali drobne upominki ufundowane przez Samorząd Uczniowski, ale największą frajdą i nagrodą była świetna zabawa oraz wyjątkowa atmosfera, którą stworzyli wspólnie z prowadzącymi obecni tam uczniowie.

 

Wszystkim chłopcom życzyliśmy :
uśmiechu na twarzy
a w sercu radości,
spełnienia marzeń
i szczęścia w miłości -
wszystkiego najlepszego
z okazji Dnia Chłopaka :)

« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO