r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
Dzień Babci i Dziadka 30.01.2019

Dzień Babci i Dziadka

Dziękujemy za miłość, mądrość i troskę…

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.
Dnia 22 stycznia w Szkole Podstawowej im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie odbyła się ta wspaniała impreza. W nowej  udekorowanej sali gimnastycznej dzieci przedszkolne oraz uczniowie klas I-III zaprezentowały piękny program artystyczny. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Następnie wnuczęta obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Rodzice przygotowali  dla dziadków poczęstunek w postaci ciasta, kawy i herbaty. Frekwencja jak co roku dopisała. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w tym dniu.

« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO