r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
Czym można zaimponować innym? 17.03.2015

Czym można zaimponować innym?

Odpowiedź na to pytanie uzyskali uczniowie oglądając przedstawienie o tematyce profilaktycznej „Zdążyć przed dzwonkiem”.

Inteligencja i posiadana wiedza są wartościami, które każdy docenia. Aktorzy przedstawiając przykłady złych zachowań , a następnie postawy pozytywne  pokazali młodym widzom, że mogą innym zaimponować tylko dobrym postępowaniem. Ważnym przesłaniem przedstawienia było też przypomnienie, iż szkoła to miejsce przyjazne, w którym dzieci są otoczone życzliwą opieką i zawsze mogą otrzymać potrzebną pomoc. 

« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO