r. Imieniny:  A A A

Szkoła Podstawowa
im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” - Wanda Chotomska
      
1 czerwca Dzień Dziecka 2020 01.06.2020

1 czerwca Dzień Dziecka 2020

„Dajmy dzieciom miłość, żeby łez nie było” Wanda Chotomska

Pierwszego dnia czerwca obchodzimy jedno z najpiękniejszych i najbardziej radosnych świąt - Dzień Dziecka.

      Z tej okazji wszystkim dzieciom-zarówno najmłodszym, jak i tym nieco starszym- składam serdeczne życzenia zdrowia, radości i tego, co w życiu młodego człowieka najważniejsze: radosnego i kochającego domu, szkoły przyjaznej i bezpiecznej, oddanych kolegów, mądrych i wspierających dorosłych. Życzę Wam sukcesów w nauce i rozwijania talentów.  Podejmujcie nowe wyzwania i odnoście sukcesy, odkrywajcie swoje pasje i uzdolnienia, niech zawsze towarzyszy Wam  pogoda ducha i wiara we własne możliwości.

« Powrót
© Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: SULIMO