Sukces naszych uczniów w konkursach organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty 23.04.2024

Mamy przyjemność przedstawić listę finalistów konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty i LSCDN w roku szkolnym 2023/2024.

Są to uczniowie klasy siódmej:

Zofia Bieniek - finalistka konkursu z biologii, nauczyciel przygotowujący p. Eliza Piwko;

Arkadiusz Łepek - finalista konkursu z matematyki, nauczyciel przygotowujący p. Urszula Lasota-Woś;

Milena Michałek - finalistka konkursu z biologii i języka angielskiego, nauczyciel przygotowujący p. Eliza Piwko (biologia) i p. Kaja Sobkowicz (j. angielski).

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom.
Dziękujemy nauczycielom za profesjonalne przygotowanie uczniów do konkursów i życzymy osiągnięć w pracy dydaktycznej!