05.02.2015

Złota lista po I semestrze w roku szkolnym 2014/2015

WYRÓŻNIENI ZA WZOROWE ZACHOWANIE

M. Janek, K. Zarzeka, A. Rozwadowska, L. Szlachetka, O. Filipiak, N. Bicka, P. Drozd, W. Kuśnierz, W. Korczak, W. Markiewicz, W. Łuczycka, A. Skoczylas, A. Szlachetka, W. Remijasz, M. Usarek, D. Małyska, J. Woś, K. Janek, D. Jóźwiak, J. Salamandra , K. Skwarek, M. Sosnowska, K. Salamandra, F. Glibowski, A. Kowalczyk, P. Kubacka, Ł. Dudek, A. Podstawka, M. Wójcik, W. Fedyk, W. Gnieciak, Z. Koziej, J. Michoń.

WYRÓŻNIENI ZA 100% FREKWENCJĘ NA ZAJĘCIACH

I. Kamiński, B. Kłos, L. Szlachetka, A. Szlachetka, D. Małyska, A. Pęcuła, M. Rybkowska, J. Woś, D. Jóźwiak, J. Kowalik,  A. Rybkowski, M. Szlachetka, A. Kowalczyk, M. Wójcik, P. Kosior, A. Struski.

WYRÓŻNIENI ZA OSIAGNIĘCIA W NAUCE

M. Janek, K. Zarzeka, J. Pietrak, A. Rozwadowska, K. Jóźwiak, L. Szlachetka, J. Wolak, M. Woś, B. Kłos, K. Gnieciak, I. Kamiński, T. Kulawczuk, N. Bicka, A. Szlachetka, P. Drozd, D. Małyska, M. Rybkowska, K. Janek, J. Woś, D. Jóźwiak, J. Salamandra, K. Wójcik, K. Skwarek, M. Sosnowska, K. Salamandra, F. Glibowski, A. Kowalczyk, P. Kubacka, W. Fedyk, W. Gnieciak, Z. Koziej, J. Michoń.