Zawody w tenisa stołowego. 19.11.2015

Zawody w tenisa stołowego.

Gminne zawody sportowe w tenisie stołowym.

Gminne zawody w tenisie stołowym odbyły się w naszej szkole 23.10.2015 roku. Gościliśmy uczniów ze Szkoły Podstawowej  z Woli Przybysławskiej wraz z opiekunem. Uczniowie rozegrali mecze w 4 kategoriach. Zawodnicy, którzy zajęli I-IV miejsca awansowali do zawodów międzygminnych. Z naszej szkoły zakwalifikowali się: w kategorii dziewcząt klas V-VI Klaudia Skwarek ( I miejsce) oraz Julia Salamandra ( miejsce III), w kategorii dziewcząt klas czwartych Dominika Małyska ( miejsce II),  Martyna Rybkowska, w kategorii chłopców klas V-VI Dawid Jóźwiak oraz w kategorii chłopców klasy czwartej Sebastian Kubacki ( I miejsce).

Międzygminne zawody sportowe w tenisie stołowym.

Międzygminne zawody sportowe w tenisie stołowym odbyły się 28.10.2015 r. w Ciecierzynie.
W zawodach brały udział zawodnicy z trzech gmin: gminy Garbów, gminy Jastków oraz gminy Niemce. Z naszej szkoły znaczące miejsca, a tym samym awans do zawodów powiatowych zajęli uczniowie: Klaudia Skwarek  - miejsce I, Martyna Rybkowska  miejsce I oraz Sebastian Kubacki miejsce II. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Powiatowe zawody sportowe w tenisie stołowym.

Powiatowe zawody sportowe w tenisie stołowym odbyły się: dziewcząt 3.11.2015, natomiast chłopców 4.11.2015r. w Krzczonowie.  Uczniowie, pod okiem rodziców, walczyli z przeciwnikami najlepiej jak potrafili. Do kolejnego etapu jakim są zawody wojewódzkie zakwalifikowała się Martyna Rybkowska z klasy IV, która zajęła II miejsce. Będziemy mocno trzymać kciuki za nasz zawodniczkę i życzymy jej dalszych sukcesów sportowych.

Rejonowe zawdy sportowe w tenisie stołowym

Rejonowe zawody sportowe w tenisie stołowym dziewcząt odbyły się 16.11.2015 r. w Zespole Szkół w Dzwoli. Martynka Rybkowska uczennica klasy IV, która reprezentowała naszą szkołę po trudnej rywalizacji w swojej kategorii wywalczyła V miejsce. Serdecznie gratulujemy wysokiego wyniku i życzymy dalszych sukcesów sportowych.